References

V pořadu Černé ovce, jako Bílá

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/208452801080804/obsah/47602-jak-vybrat-realitku/


Článek ČT 24, jak si vybrat realitku

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/spotrebitel/28021-na-co-si-dat-pozor-pri-prodeji-bytu-ci-domu/


Reference od klientů


Dobrý den paní Múčková,
chtěla jsem Vám tímto velice poděkovat za Vaše služby a profesionální přístup k celé věci. Pokud budu mít opět možnost, ráda využiji Vašich služeb a budu Vaši RK a Vás jako makléře doporučovat s nejlepším vědomím i svědomím. Ještě jednou Vám mockrát děkuji za vše a přeji mnoho osobních, ale i pracovních úspěchů a hodně prodaných nemovitostí.
S pozdravem
Hana Krásná


Dobrý den, pane Bálek V prosinci jsem od vaší realitky koupila byt. Makléřem, který celý prodej měl na starosti byl pan Papírník. Jeho práce byla skvělá. Zajišťoval věci nad rámec své práce. Jeho lidský přístup v tomto oboru byl pro mne překvapením. Pracuji ve velké firmě a vím, že hlavním úkolem je prodat bez ohledu na zákazníka. Pan Papírník je skvělý obchodník, ale s lidským přístupem. Jsem vedoucí školícího centra a upřímně ,”Kéž bych měla takové zaměstnance”.  S pozdravem  Výborná


Dobry den pani Rindfleischova.
Jeste jednou dekuji za spolupraci. Uz dloho jsem nepotkal nekoho takoveho jako jste Vy!!! Profesional se skvelym a prijemnym vystupovanim. Hezky zbytek nedele preje a zdravi
Pavel Dvorak


Dobry den pane jednateli.
Nedavno jsme vyuzili sluzeb Vasi realitni kancelare a to konkretne prostrednictvim pani Muckove. Pani Muckova byla prostrednikem mezi mnou Jirim Madlem a moji manzelkou Gabrielou pri koupi bytu v Brandyse nad Labem.
Timto emailem bych rad vyjadril naprostou poklonu pani Muckove. Jeji profesionalita v jednani, poctivy pristup ke vsem stranam byl obdivuhodny. Jelikoz ziji v zahranici urcite veci pro mne jako pro kupujiciho byly obtiznejsi ale fantasticka flexibilita a lidskost pani Muckove nam pomohla obtize velmi rychle prekonat. Poctivost a profesionalita jsou velikymi vklady pani Muckove a musim Vam gratulovat , ze ve svych radach mate takovou to profesionalni osobu.
Bylo mi velikym potesenim vyuzit Vasich sluzeb a to diky pani Muckove ktera svym usilym a odhodlanym dokazala celou transakci dotahnout do zdarneho konce bez sebemensich naznaku zavahani a neprofesionality.
Je mi velikym potesenim Vas o pani Muckove takto informovat a verim ze jste si vedom jejich kvalit, ktere rozhodne prispivaji k dobremu jmenu cele Vasi realitni kancelare. V budoucnu jsem odhodlan pisemne ci ustne doporucit pani Muckovou k jakekoli spolupraci mym znamym a lidem, kteri potrebuji pomoc v oblasti realit.
Preji Vam a celemu Vasemu tymu mnoho zdaru a stastnou ruku pri vyberu budoucich zamestnancu stejnych kvalit jake ma pani Muckova.
S pranim pekneho dne
Jiri Madlo
Hall Farm House


Tímto bychom chtěli poděkovat Vaší makléřce paní Eleně Můčkové za zprostředkování prodeje našeho bytu,za její obrovskou iniciativu snahu a velice příjemnou komunikaci  během celé akce.Přejeme Ji i vaší realitní společnosti mnoho úspěchů,které díky těchto lidí jistě budete mít.
Rodina Červených.


Dobrý den,
děkuji Vám ještě jednou za poskytnutou (a mnohdy nelehkou) součinnost s nákupem pozemku a uzavíráním všech slmuv.
Petr Vítů